HİZMETLERİMİZ

TENİS KORTU

Anahtar teslimi tenis kortu yapımı. Kampanyalı fiyatlar ve profesyonel toprak tenis sahası Akare İnşaat ile hazırlanıyor. Profesyonel tenis kortları kurulumu dünya ddtandartlarında kurulum!

DEVAMI...
VOLEYBOL & BASKETBOL SAHASI

Basketbol spor sahası asfalt serimi, akrilik kaplama & çizgileri ile üretim uygulama hizmetleri burada. Basketbol sahası yapımı en uygun maliyetler için hemen arayın.

DEVAMI...
YÜZME HAVUZU

Anahtar teslim havuz imalatı tecrübeli ekip & garantili hizmet burada. Havuz aydınlatması, havuz otomasyonu, havuz filtreleri, havuz pompaları ile hızlı kurulum.

DEVAMI...
SÜS HAVUZU

İstediğiniz her mekana uygun süs havuzları için hemen arayın. Yapay kaya, şelale, süs havuzları baskı beton ve dekoratif sıva uygulamaları.

DEVAMI...
JAKUZİ

Tüm jakuzi modellerinde %40 indirim çift kişilik jakuzi fiyatları için hemen arayın. Çift kişilik jakuzi, spa jakuzi, düz jakuzi, oval jakuzi ve diğer modeller Akare İnşaat'da.

DEVAMI...
SAUNA

Evinizdeki ikinci Wc'yi saunaya dönüştürmek için Akare'nin sizlere iyi bir teklifi var. Anahtar teslimi ve garantili hamam sauna havuz buhar odası ve tuz odası modelleri sunuyoruz.

DEVAMI...

Dünyada hiç kimse hiç bir seyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz. Bir malın ve bir emegin sadece fiyatına bakmak, bazı hileleri kabul etmek demektir..

Her Türlü Saha ve Havuz Çözümü

İLETİŞİM

Altıntepe Mah. İstiklal Cad. Gözen Apt. No:14/2 Maltepe / Istanbul TR
0544 578 50 36
0532 737 91 09
info@akareinsaat.net
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:00
Pazar : Kapalı

INSTAGRAM FEED